Shitet banesa ne lagjen Mati 1

Shitet nga: genc 01 Mar 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

770 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 60.5 m2 ne katin e 5 ,1 dhome plus 1dhome dmth dhome e dites me kuzhine plus dhome e fjetjes ,te rrethi ne rrugen B mbrapa Maxi Hipermarket ne kompleksin Alko Impex .Objekti eshte ne perfundim e siper kane mbetur edhe disa imtesira per tu perfunduar dhe leshuar per banim.Qmimi per m2 eshte 770 euro ,dhe perkthimi i baneses behet menjeher te noteri .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim