Shitet banesa ne lagjen Mati1 me qmim te volitshem

Shitet nga: Nazif Xhema 23 Tet 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 83m2 ne katin e katert ne lagjen Mati1 qe gjindet te banesat e Alb Vizion e cila eshte duke u ndertuar dhe posedon sallon me kuzhin dhe teras, 2dhoma xhumi, koridor, banjo dhe shpajz.
Banesa posedon edhe parkun.
Mund te na kontaktoni edhe ne viber +37744259790
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim