Shitet banesa ne lagjen Ulpiana

Shitet nga: Prishtina Estate 28 Sht 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Ulpiana qe ka 68m2 (Neto) sipas dokumentacionit te regjistruar edhe ne kadaster. Banesa eshte në katin përdhes dhe esht afër shkollës fillore Hasan Prishtina . Banesa ka: sallon të madhe, kuzhinë, trapezari, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 WC, dhe ka ngrohjes qendrore ( të qytetit), është e renovuar . Për më shumë na kontaktoni në këta Nr. telefoni ose ne web faqen tone.....+377 (0) 45 77 44 77
+381 (0) 38 500 111
www.prishtinaestate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim