Shitet banesa ne lagjen e Muhaxhireve

Shitet nga: Bujar 28 Qer 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në lagjen e Muhaxhirëve
Banesa është 67.9 m2 dhe gjindet në katin e 7 objekti posedon Nëntë kate plus nënkulmi.
Banesa posedon dy dhoma dhe qëndrimin ditor së bashku me kuzhinë, dhomën e prindërve, dhomën e fëmijëve dhe qëndrimin ditor së bashku me kuzhinë.
Banesa është e gatshme për banim nga muaji Maj 2015.
Banesa gjindet në lagjen e Muhaxhirëve në kompleksin PANORAMA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim