Shitet banesa ne lagjen e spitali

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: kastriot 22 Dhj 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prishtinë
banesa eshte 58 m2 ka 1 dhome gjumi sallon kuzhin si dhe banjo, qmimi sipas marreveshjes.
http://grundstuecke-ks.net/property/banes-ne-shitje-2/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim