Shitet banesa ne lagjen e spitalit 84m2 , 570e m2

Shitet nga: Besim 30 Dhj 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

570 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjen e spitalit
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen e spitalit ,afer shkolles pavarsia , ka afer qerdhen , dhe ambulancen. Banesa eshte ndertim i ri , eshte ne katin e 7 ka 1 kat permbi , ka liftin i cili punon me kartel , Banesa ka 2 dhoma gjumi, sallon&kuzhin , banjo dhe ballkon . Qmimi eshte 570e per m2 , i diskutueshem . Per me shum info , 044155776
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim