Shitet banesa ne lagjen kalabria

Shitet nga: Sami Berisha 07 Shk 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja Kalabria
Sipërfaqe: 145.85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen kalabria e gatshme per banim te kopleksi i Lesnes, katin e VI
banesa ka 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhin, tryezari ballkon si dhe dy banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim