Shitet banesa ne prishtine afer shkolles pavaresia

Shitet nga: Armend 21 Tet 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Prishtine tek Mati 1 afer spitalit kati i 4-te e gatshme per banim. Banesa me 85.6 metra katror ka sallonin kuzhinen, dy dhoma te fjetjes, ka dy banjo, koridor dhe ballkon. Qmimi per meter katrore 750 euro. Apo 65.000 euro (i diskutueshem). Na kontaktoni ne viber +38649214685
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim