Shitet banesa ne qender te prishtines

Shitet nga: vedat 26 Pri 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

73 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bajram Kelmendi
Sipërfaqe: 70.22 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa super luksoze ne katin e Katert afer KEP-it rruga Bajram Kelmendi Dodona Prishtine

Banesa ka 70.22 m2, Ka 2 dhoma dhe sallonin bashke me kuzhine dhe banjo (ndertim i ri)

cmimi 73000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim