Shitet banesa ne qender perballe Policise

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri "ZOGU" 13 Pri 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR   80 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Agjensioni ZOGU shet banesen ne Qender ne rrugen "Hajdar Dushi" te Policia (92).Banesa posedon 2 dhoma gjumi , sallon e kuzhine,banjo dhe 2 ballkona me siperfaqe prej 80m2.Banesa ka lift dhe poashtu ka nxehmje qendrore.Qmimi eshte 1000 Euro per m2,qe do te thote 80'000Euro.

**** Lokacioni i Agjensionit:Afer Hotel Grandit ne Sheshin "Zahir Pajaziti",perballë Eulex-it. ****

**** https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE ****

**** agzogu@hotmail.com ****

**** 044/888-801 (+VIBER) ****

**** 049/888-801 ****

**** 038/244-419 ****
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim