Shitet banesa ne qender te Prishtines

Shitet nga: Sheherlia 02 Shk 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne qender te Prishtines.
Banesa ka: Sallon me kuzhine, dhome te fjetjes, koridor, 2 ballkona, shpajz dhe banjo.

Mund te lajmroheni edhe ne viber
+37744167153
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim