Shitet banesa ne qender

Shitet nga: fatoni 06 Shk 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 77 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne katin e 3-te te banimit ka 77 m2 bruto siperfaqe, ka 2 dhoma gjumi salloni me kuzhin
banjo , ballkon dhe shpajz. banesa eshte me flet poseduse ka 24 h, uj rrym gjendet ne qender te qytetit
ne rrugen Bajram Kelmendi.

per me shum kontaktoni !!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim