Shitet banesa ne rrugen B

Shitet nga: Burim 25 Gsh 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

51 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne rrugen B kompleksi Royal me dokumentacion te rregullt perkthim menjeher prej 65 m2, kati 6 me ashensor,uje 24ore ngrohja e qytetit, banesa eshte e mobiluar komplet dhe shitet me mobile, banesa eshte e leshuar me qira me qmim 250€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim