Shitet banesa ose ndrrohet

Shitet nga: Rrustem 26 Sht 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kurrizi
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne kurriz kati i VI, eshte tersisht e renovuar, ka nje dhome dite, nje dhome fjetje me kuzhine, banjo, koridor dhe nje shpajz per gjera. me pamje nga lindja. bartja e pronesis e menjehershme. banesa nuk eshte e hipotekuar. na kontaktoni edhe nepermes viberit,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim