Shitet banesa prej 107m2 ne Bregun e Diellit

Shitet nga: Lokal 17 Maj 02:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet per shitje banesa e cila ndodhet ne nje lokacion perfekt ne lagjjen "Bregu i Diellit"prane furres qerimi.Banesa posedon madhesi prej 107m2 dhe ndodhet afer katit te pare te banimit.Banesa eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi,dhome dite se bashku me kuzhine,banjo dhe ballkon,shitet me çmim prej:1050 Euro per m2.
Kontakti:044 556 777---049 157 113---049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim