Shitet banesa prej 54m2 ne Ulpiane - Prishtine

Shitet nga: Petriti 05 Maj 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Lagjen Ulpiana 54 m2 ne katin e 4-te, ne Prishtine.Banesa gjindet ne Lagjen me te mire dhe me te qete te qytetit te Prishtines perkatesisht ne Lagjen Ulpiana dhe eshte ndertim i vjeter. Ndertesa eshte e izoluar nga jashte ne menyre te organizuar nga banoret e nderteses, gje e cila i jep edhe me shume jete kesaj Lagjeje. Ndertesa ka hapesire te mjaftueshme parkingu per vetura para dhe prapa objektit. Vlen te theksohet se banesat jane me hapesira me te medha se qe thuhet ne dokumentacion dhe jane NETTO. Banesa bart ne vete :

-- 1 Dhome Gjumi

-- 1 Dhome dite ( Sallon )

-- 1 Kuzhine ¨ Ndaras ¨

-- 1 Shpajz

-- 1 Korridor

-- 1 Banjo / WC

-- 2 Ballkona ( Terasa ) - Para dhe prapa nderteses.

Banesa eshte me dokumentacion te rregullt, pronari i baneses shqiptar.

Per informata me te hollesishme mund te na kontaktoni ne nr te tel:📞 +386 49 369 364

📞 +377 44 296 309
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim