Shitet banesa shume e pershtatshme

Shitet nga: Noli 07 Tet 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Prishtinë, K.e Diellit
Sipërfaqe: 47 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne K.Diellit, rr.”Vll.Gervalla”, bll. 6,hy.1nr.2, k.I-re. Ka pozite shume te favorshme edhe per hyrje te veçante- per zyre, dyqan apo sallon ondulimi. Eshte e renovuar, e mobiluar dhe me izolim nga jashte. Ka ndriqim te mire, banjo me dritare, gjendet prane shetitores, fushes se basketbollit dhe kendit te lojrave per femije.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim