Shitet banesa te B.Diellit banesat te hirit 2 ing

Shitet nga: Sahit Rexha 06 Jan 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 53 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte te banesat ngjyre hiri e renovuar komplet e izoluar nga jasht.
Ndodhet ne katin e 3
Ka dhomen e dites me kuzhine dhe trepezar
Dhomen e gjumit
Banjo
Terrase
Afer jan lojrat per femije
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim