Shitet banesa te Qafa 107m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GeoFIX 24 Mar 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa te Qafa ne katin e par 107m2

-Dhom dite me kuzhin
-3 dhoma te fjetjes
-2 banjo
-Ballkon

Tel:(Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjencioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim