Shitet banesa te Rruga C, afër MAX-it

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union Sot 19:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 73.5 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa te Rruga C, ndërtim i Tregtisë, afër MAX-it
Banesa ka 73.5 m2 dhe gjendet në katin e 6-të me lift.
Banesa shitet e mobiluar, dhe në cmim përfshihet edhe garazha.
Marrëveshja bëhet tek noteri!

Posedon:
Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Balkon
Koridor
Garazhë

Qmimi:75000 EURO
S81

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim