Shitet banesa te kafet e vogla

Shitet nga: Dritoni 05 Jan 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Komuna: Prishtinë
Rruga "Fehmi Agani" banesa kati i II-te te kafet e vogla.
Banesa ka dy dhoma gjumi, sallonin, kuzhinen me tarpezari ,shpajzin, banjon, dy ballkone, dy korridore si dhe podrumin. Eshte extra moderne dhe shum praktike gjendet ne qender te qytetit ne nje lagje teper te mire. Banesa ndodhet siper restaurant Gresa.
Parkingu eshte i siguruar me mbikeqyrje te kamerave 24/7 poashtu porta e parkingut hapet me qels digjital te cilin e posedojn vetem banoret e nderteses...

Ky numer telefoni eshte i pronarit, faqet tjera me kete shpallje jan agjensionet e patundshmerive.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim