Shitet banesa te lagjeja e Spitalit 2 ing

Shitet nga: Sahit Rexha 23 Gsh 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Banea eshte ne katin e 4
Ka dhonen e dites me kuzhine dhe trepezari
2 dhoma te fjetjes
Banjo
Terrase
Uje ka 24 ore
E orjentuar nga Lindja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim