Shitet banesa te parku i qytetit 78m2 katin 5 me..

Shitet nga: Edis 15 Jan 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa te parku i qytetit ne katin e 5 me 78m2 dhe ka ashensor:
me renditje:

*2dhoma gjumi
*salloni
*kuzhina
*ballkoni
*banjo
*dhe ne cdo dhom shpajz
shpajza perbashket jan 40m2

marr edhe nje vetur deri 10,000 euro
Ne cmim nuk perfshihen shpajzat.
Banesa ka mundesi te zgjerohet edhe 40m2 permes shpajzave.
Dhe ne cmim nuk perfshihen mobilet ,
per mobile me marveshje.

Per cdo info shtes mund te me kontaktoni ne numrat e telit :
044 222 216
049 491 808
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim