Shitet banesa tek Santea

Shitet nga: Nerxhivane Halili 21 Dhj 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Te Santea
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa tek Santea mbi kafiterin Leo, kati i 9, 30 metra katror. Banesa eshte ne gjendje shume te mire. Banesa ka dhomen e dites, kuzhinen ndaras, koridorin dhe banjon. Ka ndriqim teper te mire dhe eshte e ngrohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim