Shitet banesa urgjent

Shitet nga: Burim 01 Sht 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne rrugen B afer Eulex kompleksi Royal,banesa ka 65 m2 e mobiluar komplet dhe per momentin eshte e leshuar me qera me qmim 230€ .Banesa shitet me mobile qmimi 50000€ Ose 770 € per m2 . Burimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim