Shitet banesa

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Vushtrria immobilien 24 Gsh 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Adresa: rrga per germi
Sipërfaqe: 300 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa me siperfaqe 300 m2
dhe ka ket renditje. Koridor 1 . Dhoma gjumi 5. Sallona 2. Kuzhin 1 . Banjo 5 .
Banesa esht e mobiluar .
Banesa gjendet afer shtepis se pleqve ne prishtin
per informata tjera na kontaktoni ne 044 603 098
Qmimi Me marrveshje
Ndrrim i mundshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim