Shitet banesa

Shitet nga: Ibrahim 26 Gsh 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne Bregun e diellit ndertim i vjeter 100m larg postes se vogel afer permendores se Enver Malokut banesat me ngjyre krem afer banesav ngjyr hiri Banesa ka 60.eshte tersisht e rinovuar dhe ka pamje lindje-perendim.Banesa ka 1 dhom dite,kuzhin plus ni dhom gjumi.kati i 4. Blloku i pest hyrja e pest
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim