Shitet banesa

Shitet nga: Emrush 30 Gsh 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: RR.Lordi Bajron
Sipërfaqe: 39 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne rrugen Lordi Bajron, lagjia Muhaxhereve.
Eshte e mobiluar, ka dy dhoma, kuzhine, koridor dhe banjo.
Uje dhe rryme 24h. Ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim