Shitet banesa

Shitet nga: Emrush 02 Sht 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Lordi Bajron
Sipërfaqe: 39 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne rrugen Lordi Bajron, lagjia Muhaxhereve.
Eshte e mobiluar, ka dy dhoma, kuzhine, koridor dhe banjo.
Uje dhe rryme 24h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim