Shitet banesa

Shitet nga: Emrush 09 Sht 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Lordi Bajron
Sipërfaqe: 39 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen e Muhaxhereve, afer hotel Afa. Eshte e mobiluar ka dy dhoma, kuzhine, koridor dhe banjo. Uje dhe rryme 24h.
Mund te kontaktoni edhe ne Viber +38649858667
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim