Shitet banesa

Shitet nga: Bashkim 14 Nën 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e 4 eshte perball sllovenia sportit
Ka edhe dy ballkone njera nga rruga kryesore dhe tjetra me pamje na oborri i baneses
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim