Shitet banesa

Shitet nga: Xhevdet 02 Jan 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne prishtin.
Banesa ka kete renditje:
Kuzhin me sallon
Nje dhom gjumi
Banjo dhe ballkon
Banesa ka gjithsej 45m2 dhe gjendet ne katin e 4
Per me shum na kontaktoni ne nr 044926067
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim