Shitet banesa

Shitet nga: Xhevdet 05 Jan 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Prishtinë afer shkolles Gjergj fishta.
Banesa kete renditje:
Kuzhin me sallon.
Nje dhome gjumi
Banjo dhe ballkon.
Banesa gjithsej ka 45m2 dhe gjendet ne katin e 4.
Per me shum na kontaktoni ne nr 044926067
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim