Shitet banesa

Shitet nga: Xhevdet hasani 13 Jan 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne prishtin afer shkolles GJERGJ FISHTA.banesa ka kete renditje:
Kuzhin me sallon
Nje dhom gjumi
Banjo dhe ballkon.
Banesa ka gjithsej 45m2 dhe gjendet ne katin e 4.
Per me shum na kontaktoni ne numrin 044926067.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim