Shitet banesa

Shitet nga: Xhevdet 17 Jan 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne prishtin afer shkolles gjergj fisha.Banesa ka kete renditje:kuzhin me sallon nje dhom gjumi banjo dhe ballkon.
Banesa gjithsej ka 45m2 dhe gjendet ne katin e 4.
Per me shum na kontaktoni ne numrin 044926067
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim