Shitet banesa

Shitet nga: Isak 02 Shk 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne katin e 1,e mobiluar komplet(moblije te reja)
Renditja: Sallon+kuzhin,2 dhoma te gjumit,banjo,Wc,Ballkon
Banesa ka garazh dhe depo ne bodrum
Qmimi 75000
Hapsira 86m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim