Shitet banesa

Shitet nga: Korab 06 Shk 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr."Ismail Dumoshi",kati 3,ap.19
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet banesë në Taukbahçe te rr."Ismail Dumoshi".Banesa ndodhet në katin 3,ka një qëndrim ditor me kuzhinë,një dhomë gjumi,banjo,koridor dhe ballkon.Gjithsej ka një sipërfaqe prej 50 m2.Është një lagje shumë e qetë në pjesën e vjetër të Prishtinës.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim