Shitet banesa

Shitet nga: Shyqeri 20 Shk 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Shiten banesa ne prishtin kati i par dhe podrum te gatshme per banim. Banesa gjindet perball stacionit te autobusave te lagjja dardania. Banesa ne podrum i ka 40 m2 dhe kati i par 40 m2 gjithsej 80 m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim