Shitet banesa

Shitet nga: ** 07 Mar 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Josip Rela
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa perball shkolles ''MetoBajraktari'' te qafa ne Prishtinë 80m2. Eshte ne katin e 5 ka dy dhoma gjumi + salloni dhe kuzhina ballkon dhe eshte e mobiluar.
Per me shumë info:
044-192-709
044-765-588
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim