Shitet banese

Shitet nga: Argjend 22 Jan 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen Aktash ne afersi to hotelit AFA. Eshte ne katin e pare dhe ka dy dhoma. +38975466533 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim