Shitet banese ne aktash

Shitet nga: Argjend 27 Jan 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

34 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte afer hotelit Afa dhe eshte ne katin e pare.+38975466533 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim