Shitet banese plazhi ne bregdetin e Qerret-it

Shitet nga: Qerret Kavaje Plazh 10 Pri 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 49 m2
Komuna: Prishtinë
Apartamenti 1+1 gjindet buze detit ne plazhin e Qerretit.

Banesa eshte e mobiluar dhe posedon:
Dhome dite + kuzhine, dhome gjumi, 2 x ballkon, banjo.
49m2

Gjendet ne katin e pare mbi dyqane.
Pamjen kah deti - (deti 50 metra larg apartmentit)
Plazhi privat.

Ndertim i ri - me perkthim te menjehershem.

Posedon: Kondicioner, uje 24 ore, kuzhine, enelarese, lavatriqe, frigorifer, dollapa, sistemin kabllovik, tenda dielli ne ballkon, perde, dritaret me roletne, dera e blinduar, rroje 24 ore,... etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim