Shitet banese

Shitet nga: Argjend 07 Sht 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lord Bajron
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne katin e pare dhe gjendet ne Bregun e diellit, ne afersi te Universitetit Iliria. Kontakt viber +38975466533
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim