Shitet dhe lëshohet me qera banesa në lagjen Darda

Shitet nga: Agjencioni Ylli Dje 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet dhe lëshohet me qera banesa në lagjen Dardania me 75m2

Posedon:
Dhomë dite
Dy dhoma gjumi
Kuzhinë
Banjo
Garazhd

çmimi i qeras: 350Euro
çmimi i shitjes : 90.000Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim