Shitet garsonjera ne Ulpian 044778169

Shitet nga: Agjencioni Metropoli 08 Maj 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpian
Komuna: Prishtinë
Shitet garsonjera ne Ulpian 100 metrra larg prej Fakulltetit Filologjik banesa esht e renovuar dhe mobiluar qmimi 27000€ me flet poseduse me tgjitha dokumentat te vrtetuara te NOTERI dhe Komun poashtu edhe ne Kataster per info meshum 044-778-169.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim