Shitet invertari i Restorantit

Shitet nga: Shitet Invertari i Restorantit 29 Krr 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Pershkrimi;

1.Furra e Picave Moretti

2.Skara e Qymyrit

3.Kupolla e Skareve

4.Skara me Plin

5.Pllaka e Plinit

6.Tavolina te punes

7.Gota te ndryshme

8.Pijata te ndryshme

9.Dekorime te ndryhsme te vjetra muri dhe shume gjera tjera per restorant

Nr.Kontaktues

049-413 581
045-293 851
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim