Shitet nderrohet jepet me qira banesa 59m2 Ulpian

Shitet nga: Mal Osmani 08 Gsh 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rr. Mujë Krasniqi
Sipërfaqe: 59 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kat në çati, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Ulpian afer Restaurant Symphony. Banesa ka sallon dhe kuzhin, terras, korridor, banjo dhe dhom te fjetjes. Banesa ndodhet ne katin e 5 dhe nuk ka ashensor. Eshte e shum e pershtatshme per familje te vogel apo student, ka afer shkolla qerdhe dhe parqe. Lokacioni me i mire ne Prishtin.

Qmimi eshte i negociushem dhe konsiderojm nderrim me tok apo banes me te madhe ne Prishtin apo Tiran.
Banesa po ashtu leshohet me qira per 200€/muajin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim