Shitet ose me qera Banesa ne Dardani

Shitet nga: Agjensioni ALDO 24 Krr 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet ose leshohet me Qera banesa 75m2, kati 1, ne Dardani mbi kurriz, ndertesa e gjelbert. Banesa eshte shrytezuar per banim ndersa kohen e fundit zyre, eshte ekstra e rregulluar, me kuzhine moderne, banjo gjakuzi, ka dhome gjumi dhe sallon me kuzhine sebashku dhe nje dhome te vogel qe mund te perdoret shpajz.
Banesa eshte e pershtatshme per banim, zyre, ordinance dhe veprimtari tjera...
Cmimi: per shitje 75 000 Euro
Per qera 450 Euro/muaji
Kontakt: 044 444 221
049 559 144
Per me shume vizito:
www.aldo-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim