Shitet ose Leshohet banesa me qira ne laxhen Mat..

Shitet nga: Afrim Halimi 28 Krr 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

720 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 89 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne laxhen mati 1 e posandertuar
Banesa posedon :
2 Dhoma gjumi
1 sallon + kuzhine
1 banjo
1 wc
1 depo
dhe ballkon

Banesa eshte shume moderrne me standarde te larta Europiane e posandertua

Qmimi : 720 Euro
Ndersa me qira : 190 Euro Pa Mobile
Kurse me mobile : 230 Euro
Pres bleres serioz

Na kontaktoni ne numrin :
044 426 919
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim