Shitet ose lshohet me qera Banesa në lagjen Breg..

Shitet nga: ZgjidhjaB 27 Qer 02:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

720 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 98 m2 në lagjen Bregu i Diellit (perballe banesave te Standardit)
Banesa posedon:

1 Dhomë të ditës
2 Dhomë gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
Ballkon

Banesa gjindet ne katin e pare dhe eshte pjeserisht e mobiluar.
Poashtu banesa leshohet me qera.

Çmimi 720 € per m2.
Çmimi per qera 230€

RealEstate-
Patundshmëri
Zgjidhja
045/558 533
049/313-444
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim